0

Всесвітній день поцілунку

Posted by admin on 06.07.2024 in Архів новин |

(World Kiss Day или World/International Kissing Day). Цей чудовий і красивий День, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day». У ті далекі часи на березі туманного Альбіону, враховуючи важливість цього явища, як одного з неповторних і високих проявів любові, вирішили, що поцілунок просто зобов’язаний мати своє власне свято. Офіційним міжнародним святом цей День став пізніше, більше двох десятків років тому, коли він був затверджений досить поважно, міжнародно організацією – Організацією Об’єднаних Націй і став відзначатися щорічно 6-го липня.

За даними проекту DilovaMova.com, історія появи першого поцілунку бере свій початок з біблійних часів і згадується вже в першій книзі Біблії – «Буття». Його застосування в людських взаєминах дуже різнобічно, це і вираження любові, і вираз теплих сімейних почуттів, товариське привітання і вираз галантної поваги до особи жіночої статі. Людина навіть примудрилася використовувати поцілунок для зради – «поцілунок Іуди». Однак суть поцілунку залишається незмінною – це все ж прояв любові!
Причин, через які люди цілуються, може бути дуже багато і зараз фахівці сексологи часто схильні розглядати поцілунок як якусь щеплену людині культурну традицію чи стереотип, де дана дія вже відбувається на глибокому підсвідомому рівні при певних інтимних романтичних ситуаціях. Одним з аргументів наводиться широке поширення реклами поцілунку в засобах масової інформації. Але ті, хто хоч раз використав поцілунок «за призначенням» мають повне право з ними не погодитися.
Поцілунок – це природна, практична, усвідомлена реалізація всіх ніжних почуттів, які тільки може мати людина по відношенню до іншої людини і його застосування не тільки закономірно, а й покликане викликати відповідну позитивну реакцію!
І звичайно ж у поцілунків є не тільки прихильники, а й противники. Серед противників цієї прекрасної можливості вираження своєї любові і ніжності знаходяться люди, які свого часу, з тих чи інших причин були позбавлені нормальної можливості для подібних відносин. Тут приходить на допомогу Всесвітній День поцілунків – для когось це час подивитися на себе з боку, щоб стати більш м’яким і дозволити собі нарешті відкритися для любові і ніжності, для когось це час для прекрасного свята теплих почуттів, адже їх на рік не так вже й багато!

Як народився поцілунок? Більшість знаючих людей стверджують, що авторство першого поцілунку не встановлено. Він не був винайдений як електрика або телефон. Він не був названий на ім’я людини, який першим поєднав свої губи і відразу розтиснув їх з характерним звуком, залишивши мокрий відбиток на щоці подруги. Так, загалом, не так важливо, звідки взялося слово, що означає цю дію. Набагато цікавіше дізнатися, чому виникла сама дія, але з цього приводу вчені-антропологи, історики та філософи досі не зійшлися на думці. Теорій існує безліч…

Чому люди цілуються? По-перше, тому що це пов’язано з культурою. Майже в усьому світі люди, потрапляючи в романтичну ситуацію, відчувають неусвідомлену потребу цілуватися. Таке відчуття, що представники протилежної статі запрограмовані на поцілунок і лише на це чекають. Якщо ви це зрозумієте, то отримуватимете більше і самих поцілунків, і насолоди від них.

Ця програма діє день у день. Люди бачать акторів, що цілуються на екранах телевізорів, у кіно та в рекламі, їм розповідають про те, що їхні друзі цілуються з тим і тим, вони бачать людей, які цілуються на вулиці. В результаті, у відомих ситуаціях поцілунок сприймається як обов’язкова їхня складова. Тому в романтичній ситуації набирає чинності підсвідомий стереотип, і люди відчувають практично непереборне бажання поцілуватися незалежно від того, хочуть вони цього насправді чи ні.


Поцілунок матері на ніч: чому це важливо? 

Ми щодня цілуємо своїх дітей, але дуже часто цей жест стає чисто автоматичним. Для дитини дуже важливо, щоб Ви не просто цілували її, а й вкладали якусь інформацію у поцілунок. Особливо це важливо для поцілунку на ніч.

Поцілунок на ніч – найважливіший серед усіх. Ми знаємо, що поцілунок та обійми – це чудовий спосіб передавати дітям через дотик, що Ви дійсно любите та дорожите ними.
Психологи стверджують, що дитині потрібно 4 міцні обійми на день для того, щоб вона жила; 8 – для того, щоб вона була здоровою і 12 міцних обіймів для того, щоб вона росла. Ви просто повинні обіймати та цілувати дітей дуже часто, коли вони ростуть. Діти, яких батьки не обіймають і не цілують, зрештою, починають вірити, що вони не гідні того, щоб їх обіймали і цілували, що в результаті прямо позначиться на їх самооцінці.

Особливого значення мають вечірні ритуали.

Для дорослих та дітей вечірній час та час сну мають різне значення. Для батьків час сну дитини – це можливість побути вдвох, поспілкуватися, поговорити про справи, роботу, плани і, звичайно ж, про дітей, коли вони не чують. Діти сплять, настають хвилини спокою без розкладу, своєрідний перепочинок у батьківських обов’язках.

Для дитини час сну – це не лише настання відпочинку, а й час розставання з батьками. Такі ритуали, як поцілунок на ніч, казка перед сном або проста розмова допомагають дітям не лише подолати страх перед темрявою та самотністю, але, перш за все, зближують батьків та дітей, роблять їхні стосунки дуже трепетними та ніжними.

Діти уві сні набираються сил, а батьки оберігають їхній сон. Ви часто дивитеся на дитину під час сну? Вас охоплює відчуття ніжності? Це чудово, адже саме уві сні діти такі, яка їхня суть – ніжні та беззахисні.

Звісно, ​​у кожній родині свої традиції. Немає жодних правил. Все у ваших руках.

Але! Кожна мама та кожен тато просто зобов’язані присвятити деякий час перед сном своїй дитині. Протягом дня не завжди часто вдається поговорити, обійняти, поцілувати, приголубити. Робіть це перед сном!

Не перетворюйте поцілунок на ніч на автоматичний рух, сидячи перед телевізором.

Вкладайте насамперед у нього емоційне значення, своє кохання та свої почуття! Перетворюйте вечір на щасливий час, коли ви можете з дітьми бачити один одного, спілкуватися, грати та розмовляти.

Головне не кількість, а якість та інтенсивність проведеного часу.

Пам’ятайте, що дотик, любов, слова любові потрібні дітям обох статей. На жаль, приблизно після 3-4 років батьки хлопчиків починають менше висловлювати своє кохання, менше їх обіймати. Деякі батьки вважають, що якщо хлопчику давати багато ніжності та любові, він буде ніжним.
Життя показує протилежне! Наукою доведено, що хлопчики, які отримують від своїх батьків велику кількість обіймів, поцілунків, почуттів кохання, слів кохання, виростають сильними, мужніми та впевненими у собі чоловіками. А хлопчики, батьки яких мало чи зовсім не дають фізичного контакту та кохання, можуть зрости з почуттям невпевненості та «не коханими».

Що Ви повинні пам’ятати щовечора, щоб бути щасливими батьками і виростити успішну, щасливу та впевнену в собі дитину?
— Обов’язково цілуйте та обіймайте КОЖНУ свою дитину перед сном.
— Не перетворюйте цей ритуал на автоматичний рух, вимкніть телевізор, відкладіть телефон та решту справ.
— Присвятіть хвилини близькості своїм дітям, головне якість спілкування, а не кількість.
— Прочитайте казку, поговоріть або просто побути разом. Так дитина набагато простіше перейде від денної активності до нічного спокою. Крім того, діалог у спокійній і розслабленій обстановці перед сном допомагає будувати довірчі відносини між дітьми та батьками.
— Перш ніж погасити світло, поцілуйте свою дитину. Для кожної дитини, незалежно від її віку, поцілунок на ніч мами та тата означає, що батьки люблять її, цінують та завжди охороняють!


Відомі цілувальники:

Американець А. Є. Вольфрам з Міннесоти за 8 годин поцілував 8001 людину 15 вересня 1990 року під час фестивалю, що проходив у його штаті. Таким чином, він цілував нову людину через кожні 3,6 секунди.

Перший поцілунок на екрані: 1896 рік. Його зафіксували Мей Ірвін та Джон С. Райє у 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок».

Найнасиченіший поцілунками фільм: “Дон Жуан” (1926 рік, компанія Warner Bros. Pictures). У ньому нарахували 191 поцілунок.

Найдовший поцілунок в історії кіно: Реджіс Тумі та Джейн Ваймен цілувалися протягом 185 секунд у фільмі You’re in the Army Now (Ти зараз в армії, 1940 рік), що займає 4% всієї тривалості фільму.

За даними Світових рекордів Гіннеса, рекорд з найтривалішого поцілунку належить Эккахайе та Лаксані Тіранарате з Тайланду. Вони цілувалися протягом 58 годин 35 хвилин і 58 секунд. У 1930-х роках, за стандартами Голлівуду, пари не могли поцілувати більше трьох секунд.

Залишити відповідь