Для батьків
Розклад навчальних занять
Веб-ресурси, що використовуються в СШ № 24 ім. О.Білаша для забезпечення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання
Шановні батьки!!! Сьогодні як ніколи вам випала нагода бути більше зі своїми дітьми, більше спілкуватись, дивитись в очі, допомогти при потребі з уроками і не залежно від того, в якому класі навчається син чи донька. Їм однаково потрібна ваша турбота та піклування.
Навіть якщо ви працюєте дистанційно, але перебуваєте вдома:
- Знайдіть можливість поцікавитись, чим зайнята ваша дитина, які завдання їй надіслали сьогодні і що їй потрібно виконати, аби завтра вона могла приступити до нових завдань.
- Потурбуйтесь, щоб у дитини було тихе місце без сторонніх звуків для виконання домашніх завдань, які, можливо, виконувати буде складніше, адже спочатку потрібно опрацювати нову тему уроку самостійно.
- Проконтролюйте час, скільки дитина займається, чи не відволікається на телефон та інші сторонні речі. Чи робить перерви для відпочинку.
- Знайдіть можливість пообідати усі разом родиною, обговорити теми, які не стосуються навчання та ситуації в країні. Можливо, підберіть фільм для спільного перегляду увечері.
- Допоможіть при потребі із виконанням домашніх завдань, якщо дитина просить про це ( або поцікавтесь чи все їй вдається виконати самостійно чи таки потрібна ваша допомога).
- Долучайте дитину до домашніх справ, об була можливість переключати види діяльності та можливість спільно провести час, допомагаючи мамі чи татові.
- Перегляньте увечері фільм, обговоріть його.
- Обов’язково на сімейних вечорах обговорюйте ситуацію в країні, поцікавтесь, як дитина себе почуває психологічно, що її турбує. Надзвичайно важливо говорити з дітьми, проговорювати їхні страхи, ваші страхи, спільні переживання. Заспокоювати одне одного.
- Частіше говоріть своїм дітям про любов до них, обіймайте, але і пам’ятайте про особисту гігієну!
Будьте здорові та бережіть себе!!!!
Батькам – про безпечний інтернет від МВС України
Онлайн уроки, спілкування з друзями і фільми – це все невід’ємна частина інтернет життя сучасних дітей. А під час карантину в них більше часу «залипати» в телефонах, планшетах та комп’ютерах
Давайте не соромитись, а разом поговоримо з дітьми про безпеку в мережі. Це важливо!
Типи небезпеки, яка загрожує дітям в інтернеті:
1. Загроза особистій безпеці: порнографія, спілкування з не знайомими людьми або залучення до протиправних дій.
2. Безпека інших: кібербулінг, вчинення злочинів, посягання на безпеку оточуючих.
3. Витік персональної інформації – розголошення номерів кредитних карток, номерів телефонів та небезпека завантаження шкідливих програм.
Даєте дитині доступ до всесвітньої мережі? Поясніть кожне із цих правил!
- Нікому не розголошувати особисті паролі та для кожного сервісу використовувати новий пароль.
- Не давати нікому особистої інформації. І не виставляти фото з приватного життя. Адже в інтернеті не лише друзі та знайомі бачать цю інформацію.
- Відмовлятися від зустрічі з людьми, з якими познайомились в онлайні.
- Не викладати фото квитків зі штрих кодами.
- Не встановлювати невідомі програми та не переглядати інформацію за підозрілими посиланнями.
- Не реагувати на непристойні коментарі, які вам адресують, але обов’язково повідомити про це батькам. Якщо в мережі взагалі виникла ситуація, яка налякала чи змусила відчути себе не комфортно, краще це також обговорити з татом чи мамою.
- Не вся інформація, яку публікують в мережі, правдива. Те, що ти публікуєш, лишається там назавжди. Тому, якщо ти не хочеш, щоб потаємні думки чи секрети пішли на широкий загал, краще лишити їх при собі.
Сподіваємось, що на карантині ви проведете багато часу зі своїми дітьми. Якщо ж такої можливості немає, то обов’язково обговоріть всі безпекові питання.
До речі, інтернет легко можна замінити цікавою книгою чи крутою грою! Спробуєте?
1. МОН і МОЗ надали рекомендації батькам учнів
https://osvita.ua/school/71594/
2. Корисні онлайн-ресурси для навчання дітей під час карантину
3. Діти будуть в захваті! 9 мультиків для вивчення англійської мови
https://tutkatamka.com.ua/diti/diti-budut-v-zaxvati-9-multikiv-dlya-vivchennya-anglijsko%D1%97-movi/