1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Posted by admin on 01.06.2024 in Архів новин |

Сьогодні 1 червня. Ми, малі,
Утричі літу вдячними ми будем!
В цей перший літній день по всій Землі
День захисту дітей святкують люди!

(англ. «International Children’s Day») – цей день був заснований в листопаді 1949 року у столиці Франції місті Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році.

Крім цього дня дітям присвячені «Всесвітній день дитини» (20 листопада) і «День захисту дітей Африки» (16 червня).

Де́нь за́хисту діте́й – свято України. Відзначається щорічно 1 червня.

Свято встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей “Україна – дітям” та інших громадських організацій…» згідно з Указом Президента України «Про День захисту дітей» від 30 травня 1998 року № 568/98.

Указ Президента України «Про День захисту дітей» від 30 травня 1998 року № 568/98.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.