Як залишатися в безпеці в інтернеті, коли кіберзлочинці і шахраї намагаються використати невизначеність, страх і стрес під час пандемії?

Posted by admin on 14.05.2020 in Архів новин |
Під час пандемії коронавірусу у багатьох країнах світу інтернет-трафік зріс утричі. Тому зараз безпека в інтернеті стає питанням №1 для кожного.

Дотримання простих, але дієвих правил для безпечного користування мережею дозволить убезпечити себе від основних загроз, що супроводжують роботу онлайн:
🔶 Завжди з підозрою ставтеся до небажаних e-mail, sms або дзвінків з проханням надати особисту інформацію, не надавайте особисту або робочу інформацію до того, як перевірите, з ким спілкуєтесь.
🔶 Кіберзлочинці шукають інформацію про вас в Інтернеті, в соціальних мережах і робочих профілях, щоб змусити вас повірити в те, що вони знають вас невипадково і їх повідомлення є законними. Перевірте налаштування конфіденційності ваших облікових записів, щоб переконатися, що ви не передаєте занадто багато особистої інформації.
🔶 Вкрай важливо мати унікальні і надійні паролі для всіх ваших облікових записів; менеджер паролів відмінно підходить для цього.
🔶 Використовуйте багатофакторну автентифікацію для входу в облікові записи в Інтернеті.
🔶 Якщо ви думаєте, ви стали жертвою з афери, повідомте про це банк.
Будьте обережні!