Виставка дитячої іграшки «Два світи – два дитинства»

Posted by admin on 21.04.2011 in Архів новин |

21 квітня 2011 в актовому залі нашої школи відбулося урочисте відкриття виставки дитячої іграшки «Два світи – два дитинства», в якій представлені унікальні експонати з єдиного у СНД музею дитинства, створеного стараннями харківського педагога та історика Валерія Лейко, чия особиста колекція нараховує більше десяти тисяч екземплярів.

Тематика виставки відображена на семи стендах: «Спорт», «Творчість», «Історія», «Батьківщина», «Подорожі», «Казки», «Діти, сім’я, школа». Звертають на себе увагу різноманітні експонати: ляльки, медалі, марки, саморобки, листи, книги і багато чого іншого. Про кожного з цих предметів Валерій Лейко розповідає захоплюючу історію. Виставка має успіх, як у дітей, так і у дорослих. Останні впізнають на стендах іграшки, з якими вони гралися в дитинстві і книги, які їм читали ще їхні батьки.

Запрошуємо відвідати виставку «Два світи – два дитинства».